9.Sınıf Bikaf

DEMO GÖRÜNTÜLE
9.Sınıf tyt

9.Sınıf Bikaf

Değerli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrenciler,

“Sadece Biyoloji” sloganı ile yola çıkan Biyotik Yayınlarının bir hayali var: Her öğ- renci BİYOLOJİ sevebilir ve sınavlarda başarılı olabilir. Bu amaçla Biyotik Yayınları olarak her seviyeden öğrenciye hitap eden elinizdeki Biyoloji Konu Anlatım Fasiküllerini (BİKAF) hazırladık.

Kitabımız 13 fasikülden oluşmaktadır. İlk fasikül kitabın künyesi, içindekiler ve etkinlik cevaplarını içermektedir. Her fasikül 16 sayfadan oluşmakta olup, kitaptan rahatlıkla ayrılabilmektedir. Böylece kitabın tamamını yanınızda taşımak yerine, yalnızca istedi- ğiniz fasikülü çıkararak taşıyabilirsiniz.

Fasiküllerdeki konular MEB müfredatındaki kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Konu anlatımlarının videolarına www.biyotik.com.tr sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kitabın hazırlanmasında bize katkı sağlayan değerli öğretmenlerimiz İbrahim ALTUN, Dilek KORKMAZ, Şebnem ARI ve Ülkü BAKIR’a teşekkür ederiz.

Kitabımızın ön kapağında bulunan Whatsapp İletişim Numarasını (0 543 411 53 09) kullanarak yazarlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Başarı dileklerimizle

BİYOTİK YAYIN KURULU